Fasádní lešení

Tento typ lešení se používá při stavebních pracech na domech, kdy se postaví okolo fasády domu. Moderní lešenářské systémy umožňují obestavět histrorické stavby i další náročně a členité budovy.

 

Fasádní lešení PERI UP Easy

Lešení se vyznačuje zejména malou hmotností, která je významným faktorem ke zkrácení doby montáže i následné demontáže konstrukce. Systémová šířka PERI UP Easy je 67 cm. Podlahu tvoří buď dvě podlahy se šířkou 33 cm a nebo jedna podlaha šířky 66 cm. Další podrobnosti naleznete na stránkách výrobce PERI.

 

Fasádní lešení PERI UP Flex

Používá se zejména pro stavbu velmi únosného fasádního lešení. Podlahy jsou bez mezer a montují se na horizontály. Délky polí je možné přizpůsobit  po 25 cm. Podrobnosti a referenční konstrukce.

 

Modulové fasádní lešení PERI UP Rosett

Lešení zcela vyhovuje požadavkům evropské normy EN 12810 a EN 12811. Splňuje také požadavky na ochranná lešení podle normy DIN 4420-1 (což jsou záchytná a střešní záchytná lešení pro výšku pádu menší dva metry a také záchytné stříšky). Rychlá a bezpečná montáž se systémem Gravity Lock. Ocelové podlahy jsou mimořádně únosné. Systém Rosett na vertikálním sloupku přispívá k rychlé a snadné montáži/demontáži.

Podle systémové šířky se dělí na:

  • PERI UP Rosett 72 se systémovou šířkou 72cm a šířkou plochy podlahy 64 cm
  • PERI UP Rosett 104 se systémovou šířkou 104cm a šířkou plochy podlahy 96 cm

Další detaily o tomto systémy a referenční konstrukce lešení si můžete prohlédnout na stránkách výrobce PERI.