Stavba a pronájem lešení

V oblasti stavebnictví se pohybujeme již 25 let. Za tu dobu jsme nasbírali velké množství praktických zkušeností se stavbou stavebních lešení. S každou další stavbou jsme postupně dokupovali a rozšiřovali naše skladové zásoby lešenářských dílů, abychom pokryli speciální požadavky našich klientů. V současné době tak méme tolik vlastního lešení, že ho již zajišťujeme nejen pro vlastní stavby, ale jsme schopni pro klienty postavit lešení dle jejich projektu a následně celé lešení pronajmout na jimi požadovanou dobu.

Nabízíme kompletní řetezec služeb a prací spojených s lešením:

  • doprava a vykládka lešenářských prvků
  • stavba dle stavební dokumentace
  • pronájem postaveného lešení
  • demontáž lešení
  • nakládka a odvoz lešenářských dílů

 

Doprava lešení na místo stavby

Zajišťujeme nákladní dopravu na všechny stavební prvky lešení naší vlastní dopravou. Samozřejmostí je složení na klientem určeném místě.

Stavba lešení

Dle stavební a projektové dokumentace postavíme lešení. Naši zaměstnanci procházejí pravidelnými školeními a mají dlouhodobou praxi. Jejich práce je tedy maximálně rychlá se zachováním bezpečnosti a kvality odvedené práce. Za stavbu našeho lešení a za bezvadný stav všech dílů plně odpovídáme a ručíme.

Kvalita lešenářských prací

Veškeré práce, spojené se stavbou lešení, zajišťují naši pravidelně školení pracovníci. Školení probíhá dle norem v kvalifikovaných školících centrech. Teoretické znalosti využívají zaměstnanci v dlouhodobé praxi, takže díky zkušenostem jsou zvyklí i na velmi náročné typy konstrukcí.

Bezpečnost konstrukce

Za bezpečnost námi postavené kontrukce z našich vlastním lešenářských dílců plně ručíme. Všechny díly jsou originální od renomovaného výrobce lešení PERI. Tato společnost působí po celém světě již 50 let a je vyhlášena svojí nekompromisní kvalitou materiálů a inovativností konstrukcí. Při stavbě dodržujeme vždy postupy doporučené výrobcem pro daný typ stavby a projektované zatížení. Všechny prvky prochází navíc pravidelnou kontrolou.

 

Pronájem lešení

Postavené lešení klientům pronajíméme na jimi požadovanou dobu stavby. Díky velkým zásobám dílů jsme schopni flexibilně reagovat na klientovy požadavky na prodloužení doby pronájmu. Při delších dobách pronájmu zajišťujeme i pravidelné kontroly postavené konstrukce, aby byla zajištěna plná bezpečnost konstrukce po celou dobu výstavby.

 

Demontáž a odvoz lešení

Po skončení doby pronájmu lešení v krátkém termínu demontujeme, abychom co nejméně blokovali následné stavební práce klienta. Poté naší nákladní dopravou odvezeme vše zpět do našich skladů. Uskladnění je vždy dle postupů a prostředí dle požadavků výrobce. Proto je naše lešení vždy v perfektním a bezvadném stavu připraveno na další použití.

 

Zadání poptávky na stavbu a pronájem lešení

Využijte jedinečnou možnosti zadat si nezávaznou poptávku na stavbu konstrukce lešení a jeho následného pronájmu.

 

Vložit nezávaznou poptávkový stavby a/nebo pronájmu lešení