Lešení ve výtahových šachtách

Dlouhodobě se specializujeme na stavbu lešení ve výtahových šachtách, která patří díky prostorovým omezením mezi nejnáročnější.

Příklady naší práce

Spolupracujeme s největšími developery. Našich zkušeností tak využívají při stavbách lešení ve výtahových šachtách různých typů budov. Od bytových projektů, přes kancelářské až po skladové budovy.

Rezidence Eliška ve Vysočanech

Tato výšková budova měří 94 metrů a dá se tedy zařadit mezi pražské mrakodrapy. Až do roku 2018 se jednalo dokonce o nejvyšší obytnou budovu v České republice. Při stavbě této budovy jsme zajišťovali sestavení lešení ve všech výtahových šachtách. Výtah má při součtu podzemních a nadzemních pater celkem 27 podlaží, takže celá konstrukce byla velice robustní. Díky těmto zkušenostem jsme schopni zajistit stavbu v libovolné výškové budově na celém území ČR. Další informace o budově najdete na Wikipedii - Rezidence Eliška.

Chateau Troja (Panský statek)

Unikátní projekt bytového areálu v těsné blízkosto zoologické zahrady. Projekt spojuje šest památkově chráněných historických budov a sedm nových moderních budov. Každý byt má vlastní přímý vstup z výtahu. Naše společnost zajišťovala stavbu lešení ve výtahových šachtách všech budou, tedy včetně památkově chráněných částí.

River Gardens

River Gardens jsou rozsáhlým developerským projektem významné části dynamicky se rozvíjejícího území Rohanského ostrova na Praze 8. Vznikající zástavba této lokality na břehu řeky Vltavy plynule navazuje na bytový projekt River Diamond. Každá z budovy je vybavena několika výtahy, pro které jsme zajišťovali stavbu lešení ve výtahových šachtách.

Nákupní centrum Green Park

OC Green Park v Benešově stojí v centru města. Centrum se rozkládá na ploše dvaceti tisíc metrů čtverečních. V přízemí se nachází obchodní pasáž. První patro patří velkorysému hracímu centru s prvky z přírodních materiálů, se živými zvířaty a moderními technologiemi a je tu i pohodlný kinosál. Při stavbě výtahů jsme připravovali lešení do šachet.

Referenční klienti

Lešení do výtahových šachet stavíme pravidelně pro přední výtahářské firmy a developery.

Schindler CZ a.s.

Přední dodavatel výtahů v ČR. Firma je součástí mezinárodního koncernu Schindler, které působí v oboru již od roku 1874

MP Lifts s.r.o.

Na českém trhu působí společnost MP Lifts od roku 1997. Od roku 2009 je součástí mezinárodní rodinného podniku MP se sídlem v Seville. Společnost s 30 letou historií. Působí ve více než 100 zemích na 5 kontinetech. Více než 130 000 instalovaných výtahů. Více než 16 000 výtahů v servisu. Více než 11 milionů uživatelů přepravených každý den.

Trigema a.s.

Přední český developer, který využívá našich služeb při stavbě lešení ve svých developerských projektech.