Lešení PERI - kvalita pro náročný provoz na staveništi

Pro naše konstrukce využíváme výhradně vysoce kvalitní lešení od společnoti PERI. Rodinná firma PERI patří od svého založení v roce 1969 mezi největší světové výrobce bednění a lešení. Po celém světě zaměstnává přes 8000 lidí a obrat dosahuje k 1,5 miliardy EUR. Díky tomuto zázemí může věnovat úsilí kvalitě a inovativnosti svých produktů. Důkazem je využití produktů na významných stavbách, jako například při stavbě tunelu Öresund mezi Dánskem a Švédskem, při stavbě 245 metrů vysokých pilířů známého francouzského mostu de Millau a mnoha dalších staveb.

 


V České republice má společnost PERI své oficiální zastoupení od devatesátých let. České sídlo se nachází v Jesenici u Prahy. Pobočky potom naleznete ještě v Braně, Zlíně a v Ostravě. Seznam kontaktních míst a obchodních zástupců naleznete zde.
 

 

PERI UP Rosett

Firma PERI vyrábí několik řad lešení, které se liší svým zaměřením. Pro stavbu našich lešenářských konstrukcí využíváme řadu PERI UP Rosett.

Díky dlouhodobé spolupráci se společností PERI jsem v případě požadavku klienta schopni zajistit stavbu i s využitím libovolné jiné řady.

Certifikát PERI UP Flex

Systém PERI UPFlex je pravidelně testován Výzkumným ústavem bezpečnosti práce, který ověřuje jeho kvalitu a následně vystavuje certifikát. Tento certifikát vyjadřuje shodu systému s normami ČSN pro lešení a stavební konstrukce.

certifikát lešení PERI

Alternativy k systémům lešení PERI

Na trhu je možné nelézt mnoho alternativ k typům lešení od společnosti PERI, jako například ten od společnosti HAKI. Avšak variabilita lešenářských prvků a množství typů dílců jedniznačně staví PERI na špičku ve svém oboru. Proto se i pro stavební společnost Myslík jednoznačně zvolila PERI jako preferovaný a využívá ho na všech svých stavebních projektech.