O nás - Lešení Myslík

Stavební firma Myslík se na stavebním trhu pohybuje již více než 25 let. Za tu dobu se společnost vypracovala v oboru rekonstrukcí domů a bytů v regionu Praha mezi špičku. Počty dokončených rekonstrukcí dosahuje řádu stovek a každý rok přibývají další desítky.

S tím jak společnost Myslík postupně rostla, začala rozšiřovat svůj obo podnikání i na rekonstrukce výtahů a stavbu lešení. Postupně jsme rozšiřovali množství lešenářských dílů v našem vlastnictví, takže nyní jsme schopni z vlastních zdrojů zajistit pronájem lešení na několik staveb zároveň.

V oblasti stavby a pronájmu lešení patříme v regionu Praha a Střední Čechy dlouhodobě mezi nejvyhledávanější. Naší specializací je stavba lešení ve výtahových šachtách. Těchto služeb využívají jak developeři stavějící nové budovy, tak i přímo největší český dodavatel výtahů Schindler pro stavbu nových výtahů, rekonstrukce, přestavby a modernizace starých výtahů.

Zajišťujeme odbornou montáž lešení

Naši montéři procházejí pravidelným školením u výrobce lešení PERI a testováním BOZP. Na vyžádání vám rádi předložíme originály našich certifikátů, potrvzujících naši profesionalitu a odbornost pro systémy lešení PERI. Kopie těchto certifikátů jsou k nahlédnutí zde.

Ručíme za kvalitu a bezpečnost pronajetého lešení

Všechny stavební díly lešení u nás procházejí pravidelnou kontrolou. Jakékoliv poškozené či deformované díly jsou vyřazovány a nahrazovány novými. Lešení, dodané a smontované od nás, je tedy vždy v perfektním a zcela bezvadném stavu. S námi máte záruku bezpečnosti práce dělníků na stavbě.

Poskytujeme kompletní servis okolo lešení

Našim klientům poskytujeme plný servis okolo lešení. Dle jejich projektu připravíme lešenářské díly, přivezeme je vlastní dopravou na místo stavby, postavíme lešení dle norem a doporučení výrobce, zajistíme pronájem na potřebnou dobu včetně pravidelných revizí konstrukce a na závěr lešení rozmontujeme a odvezeme.