Stavba a pronájem lešení - Praha a okolí

Působíme v regionu Praha a jeho blízkém okolí.

Naše regionální působnost je dána náročností dopravy lešení na větší vzdálenosti. Tím dochází ke zvýšení ceny stavny lešení. Ale v případě vašich požadavků a akceptace nákladů jsme schopni udělat výjimku a zajistit stavbu našeho lešení v libovolném místě České Republiky nebo kdekoliv na území po celé EU. Případně jsme schopni zajistit pouze samotnou montáž vašeho lešení, s tím že na místo realizace dopravíme pouze naše vyškolené pracovníky.

Sklady s lešením máme na území Prahy, jsme tedy schopni ho na místo montáže rychle dopravit, případně operativně doplňovat další díly v případě nutnosti změn v konstrukci či jejího rozšíření.

Poptávku na stavbu a pronájem lešení v Praze libovolné jiné lokaci

Využijte jedinečnou možnosti zadat si nezávaznou poptávku na stavbu kontrukce lešení a jeho následného pronájmu v Praze či libovolné jiné lokaci dle vašich individuálních potřeb.

 

Vložit nezávaznou poptávkový stavby a/nebo pronájmu lešení - Praha

Vložit nezávaznou poptávkový stavby a/nebo pronájmu lešení - Česká Republika

Vložit nezávaznou poptávkový stavby a/nebo pronájmu lešení - EU

 

Pro stavbu lešení na území Prahy využíváme naše vlastní lešení systému PERI UP Rosett, které patří na špičku v kvalitě a bezpečnosti lešenářských kontrukcí. Při využití našich služeb pouze na odbornou stavbu lešení je možné montovat i jiné systémy, ale vždy je nutné se předem dohodnout a ověřit, jestli tento systém a značku podporujeme. Vždy se snažíme dodržet maximální možnou bezpečnost, proto práce s některými systémy odmítáme.